تبلیغات
㋡دوتا دخمـــل شیطون بلا㋡ - سقوط آخرین برگ

㋡دوتا دخمـــل شیطون بلا㋡

مـــــا و یهـ مشت حرف غیر معمولی...

سقوط آخرین برگ

پاییز,

ظاهراً یک اتفاق ساده است

بارها و بارها افتاده است

اتفاقی ساده اما تلخ و سخت

چون سقوط آخرین برگ از درخت

سلام.

خوشحال میشم اگه این پستم رو بخونین.چون شاید حرفی متفاوت تر از همیشه باشه.

مدرسه می تونه جای خوبی باشه اگه کسی رو پیدا کنی که بهش علاقمند باشی حس کنی روزایی که میری مدرسه فقط و فقط به خاطر وجود اونه.به خاطر این که بهش سلام کنی و جواب بشنوی.درسته که ممکنه فقط در جوابت یک کلمه بگه:سلام! ولی برای تو این کلمه اندازه ی دو ساعت حرف زدنش ارزش داره.توی مدرسه ای که تمام وقت حرف از درسه و درسه و درس این که کسی باشه که بتونی حس واقعیت از مدرسه رو بهش بگی.......رازهایت رو براش فاش کنی و از این که به هیچ جای دیگه ای درز پیدا نمیکنه مطمئن باشی...... واقعا عالیه.واقعا عالی.

در کل مدرسه ی ما یک معلم هست که خاصّه.رفتارش واقعا متفاوته وبچه ها با علاقه سرکلاسش می نشینن. شاید اون نحوه ی خاص صحبت کردنش و لحن دوستانه و صمیمیش هست که باعث میشه بچه ها بهش اینقدر نزدیک بشن.

خیلی از بچه ها بهش به چشم یه دوست نگاه میکنن نه یک معلم.خیلی دوست داشتم که خودشون این پست رو میخوندن. به قول یکی از دوستام شیک و باکلاس , همه فن حریف , خوش صحبت و از همه مهم تر آپدیت بودن از مهم ترین مشخصه های ایشونه. اما متاسفانه چند روز پیش بهمون گفتن که مادرشون به رحمت خدا رفته و ما هیچ حرفی برای زدن نداشتیم.

بیشتر اوقات وقتی کسی از چیزی یا حرفی ویا...از معلم,مدیر یا کس دیگه ای ناراحته این رو به ایشون میگه و واقعا هم ایشون بهش کمک می کنن ولی ما هیچ کاری نمی تونیم انجام بدیم و هیچ حرفی نمی تونیم بزنیم به جز این جمله

تسلیت می گوییم.

 


ادامه مطلب

+ نوشته شده در جمعه 9 اردیبهشت 1390 ساعت 07:56 ب.ظ توسط M@hnia jOoOoOn |  نظرها